Paranienormalni w Mrągowie – Wydarzenie Lipca!

Paranienormalni w Mrągowie – Wydarzenie Lipca!

Kabaret Paranienormalni oraz Beata Harasimowicz – polska reżyserka i scenarzystka wielu programów kabaretowych, w tym 23. Mazurska Noc Kabaretowa  Odsłonią swój podpis na ściance!

Kabaret Paranienormalni TeleTydzień
Kabaret Paranienormalni TeleTydzień

To wspaniałe uczucie ♥️ W dzień 23. Mazurskiej Nocy Kabaretowej, sobotę 9 lipca o godz. 11:00 na ścianie Festiwalowego Amfiteatru w Mrągowie odsłonimy swoje autografy! To dla kabaretu ogromne wyróżnienie, za co bardzo dziękujemy!

Zapraszamy wszystkich do udziału w tej miłej uroczystości. Będzie można zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami, porozmawiać i spędzić miło sobotnie przedpołudnie!

? Kiedy?: Sobota, 9 lipca, godz. 11:00

? Gdzie?: Ściana amfiteatru nad jeziorem Czos (tył sceny przy promenadzie)

Jeden dzień, a dwa święta

23. Mazurska Noc Kabaretowa „FIT – EKO – BIO” W Mrągowie

Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była w pierwszym szeregu, artyści występujący w mrągowskim amfiteatrze w mig opisywali zmieniającą się rzeczywistość. Nie inaczej jest i w tym roku. Polacy ćwiczą – jedni z Ewą Chodakowską, inni z Anną Lewandowską, bo chcą być FIT. Segregują śmieci, oszczędzają wodę, bo chcą być EKO, przechodzą na wegetarianizm i kupują w second handach – bo chcą być BIO.

Dlatego 23. Mazurska Noc Kabaretowa również jest „FIT-EKO-BIO”. I uwaga! Zawiera dużo gwiazd! Poćwiczymy razem z naszymi instruktorami – Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru- Mru i Piotrem Gumulcem z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzą tegoroczny kabareton!

Wspólnie pośmiejemy się ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet-cud reklamowanych przed gwiazdy i gwiazdeczki, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę superbohatera.

W skład naszego smacznego i zdrowego zestawu wchodzą m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem AWF Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, Jurki z Marylką Litwin – „czempionką” w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, Andrzej Kozłowski i Grupa Fair Play Crew zaproponują specjalny spersonalizowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami.

Duża dawka zdrowego śmiechu gwarantowana!

Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie jak zwykle zapewni w 100% naturalny zespół The Jobers.

Całość w reżyserii Beaty Harasimowicz.

Realizacja telewizyjna TV PULS

>>BILETY DOSTĘPNE – KLIKNIJ TU!<<