Letnie Spotkania Kabaretowe Ściernisko 2024

Letnie Spotkania Kabaretowe Ściernisko 2024

Letnie Spotkania Kabaretowe „Ściernisko” wracają do Sieniawy Żarskiej !

Tego lata ponownie czeka nas solidna dawka humoru z dala od zgiełku miasta. Wśród lasów i łąk w podżarskiej, niewielkiej wsi – Sieniawie Żarskiej na scenie staną najlepsze polskie kabarety.

W 2024 roku na scenie wystąpią: Paranienormalni z najnowszymi, premierowymi skeczami, Kabaret Czesuaf, słynny iżulionista – Pan Li i kabaret Czwarta Fala z Kielc. Nad całością wydarzenia będzie czuwać Robert Motyka i Jarosław Pająk!

Letnie Spotkania Kabaretowe mają jasny cel – przynieść uśmiech widzom i zamienić go w możliwość rozwoju dzieci i młodzieży z okolicznych wsi. Dochód z wydarzenia jest przeznaczony na cele charytatywne i dedykowany wyrównaniu szans rozwoju najmłodszych.

Letnie Spotkania Kabaretowe powstały z inicjatywy Roberta Motyki, członka grupy Paranienormalni, która jest kolejny raz organizatorem tego wieczoru. Na miejsce festiwalu wybrana została rodzinna wioska artysty – Sieniawa Żarska, w której spędził całe swoje dzieciństwo. „Ściernisko” to premierowe skecze, których nie zobaczycie w telewizji i sąsiedzka, niepowtarzalna atmosfera. Możliwość rozmowy z artystami kabaretowymi i spędzenia czasu całą rodziną. Letnie Spotkania Kabaretowe „Ściernisko” to będzie najradośniejsze spotkanie tego lata.