Letnie Spotkania Kabaretowe – Ściernisko 2024: Wspólnie dla dzieci i młodzieży

Letnie Spotkania Kabaretowe – Ściernisko 2024: Wspólnie dla dzieci i młodzieży

Kabaret Paranienormalni serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie charytatywne, Letnie Spotkania Kabaretowe – Ściernisko 2024, które odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie edukacyjne dla dzieci i młodzieży z Sieniawy Żarskiej i okolic.

 

Tegoroczna edycja, organizowana pod patronatem Kabaretu Paranienormalni oraz Roberta Motyki, obiecuje mnóstwo śmiechu i niezapomnianych wrażeń. W Sieniawie Żarskiej wystąpią czołowe polskie kabarety: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret 4 Fala oraz PanLi.

 

„Letnie Spotkania Kabaretowe – Ściernisko to nie tylko doskonała rozrywka, ale przede wszystkim szansa na wsparcie lokalnych inicjatyw edukacyjnych. Chcemy, aby dzieci z Sieniawy Żarskiej i okolic miały równy dostęp do nowoczesnej edukacji i kultury” – mówi Robert Motyka, organizator wydarzenia i współzałożyciel Kabaretu Paranienormalni.

 

W ramach Ścierniska 2024 zaplanowano liczne atrakcje dla całych rodzin, w tym strefę zabaw i gastronomii. Warto zaznaczyć, że podczas wcześniejszych edycji, które przyciągnęły tysiące odwiedzających, udało się zgromadzić środki na wyposażenie lokalnych szkół i budowę placów zabaw.

 

„Wracamy po pandemii z nową energią i pomysłami. Dochód z tegorocznej edycji zostanie przeznaczony na organizację dodatkowych zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży, w tym z zakresu sztucznej inteligencji, lekkoatletyki, fryzjerstwa oraz sztuki wystąpień publicznych” – dodaje Robert Motyka.

 

Letnie Spotkania Kabaretowe – Ściernisko to nie tylko doskonała rozrywka, ale przede wszystkim szansa na wsparcie lokalnych inicjatyw edukacyjnych. Chcemy, aby dzieci z Sieniawy Żarskiej i okolic miały równy dostęp do nowoczesnej edukacji i kultury” – Robert Motyka, organizator wydarzenia i współzałożyciel Kabaretu Paranienormalni.

 

Zapraszamy do współpracy firmy lokalne oraz osoby prywatne, które chcą wesprzeć to szczytne przedsięwzięcie. Oferujemy różne pakiety partnerskie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Media prosimy o nagłośnienie akcji, bowiem wszystko co robimy i realizujemy jest robione z myślą o mieszkańcach Sieniawy Żarskiej i okolic. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na cele edukacyjne.

 

Razem możemy sprawić, że Ściernisko 2024 stanie się nie tylko niezapomnianym festiwalem kabaretowym, ale również realnym wsparciem dla młodych talentów z naszej społeczności.

 

Organizatorem Wydarzenia jest Fundacja Ściernisko i Kabaret Paranienormalni.

 

Partnerami wydarzenia są:  Wójt Gminy Żary, Burmistrz Miasta Żary, Startosta Żarski, Sołtys Sieniawy Żarskiej.

 

Mecenasami są: Magorex, Magnaplast, Chroma, InterRisk, Awangarda event.