Kabaret Paranienormalni wystąpił na Pol’And’Rock Festiwal 2023!

Kabaret Paranienormalni wystąpił na Pol’And’Rock Festiwal 2023!

W środę 2 sierpnia 2023 r., kabaret Paranienormalni miał zaszczyt otworzyć Pol’And’Rock Festiwal 2023! Zespół, obchodzący 18-lecie, zaprezentował swoje najnowsze skecze.

Wspaniała atmosfera w namiocie ASP przyciągnęła ponad kilkanaście tysięcy entuzjastycznych festiwalowiczów, którzy przybyli, aby się śmiać, bawić i celebrować otwarcie festiwalu i jubileusz kabaretu.

“Jest to spełnienie marzeń”, powiedział Robert Motyka “Pragnąłem wystąpić na tej scenie przez całe moje życie. Dziś to marzenie stało się rzeczywistością”.

Jerzy Owsiak, dyrektor festiwalu, przywitał zespół na scenie i podziękował za ich wkład w festiwal, wręczając pamiątkową statuetkę. To wydarzenie, pełne energii i radości, z uśmiechami na twarzach wszystkich obecnych, było prawdziwym świętem humoru.

Niesamowite uczestnictwo w Pol’And’Rock Festiwal 2023 to nowy rozdział w 19-letniej historii kabaretu Paranienormalni. Wciąż przekraczając granice humoru i satyry, zespół nie przestaje rozbawiać swoich fanów. Serdecznie dziękujemy zespołowi Pol’And’Rok za zaproszenie!