Kabaret Paranienormalni w ogólnopolskiej kampanii telewizyjnej

Kabaret Paranienormalni w ogólnopolskiej kampanii telewizyjnej

Kabaret Paranienormalni wziął w udział w najnowszej kampanii telewizyjnej marki PPO. Współzałożyciel Kabaretu Paranienormalni Robert Motyka (w roli inspektora budowlanego) oraz Michał Paszczyk & Jarosław Pająk w roli pracowników budowlanych wzięli udział w humorystycznym spocie w reżyserii Michała Radziejewskiego.

Tym samym rozpoczęła się kampania promująca markę obuwniczą PPO. Kabaret Paranienormalni wystąpił w niej w głównej roli.
PPO produkuje obuwie specjalistyczne, przeznaczone dla firm z różnych branż technicznych.  Firma na każdym etapie produkcji zatrudnia osoby osadzone.

Za produkcję spotu odpowiada „Graffiti Films” posiadająca w swoim portfolio realizacje dla takich marek jak Orange, Warka, PLL LOT czy Pepsi. – To pierwsza tak duża kampania reklamowa w historii  PPO. Obejmować będzie emisje spotu w dwóch głównych antenach telewizyjnych oraz w internecie – mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor PPO. – Zależało nam, aby do kwestii BHP podejść z przymrużeniem oka jednocześnie zaznaczając, że nasze produkty sa gwarantem jakości, bezpieczeństwa i komfortu w pracy – podkreśla Magdziarz.

Więcej informacji: >>LINK FACEBOOK PPO<<