Co nowego? Paranienormalni w 2024

Co nowego? Paranienormalni w 2024

Za nami intensywny i piękny rok 2023, w którym zrealizowaliśmy szereg znakomitych projektów telewizyjnych, estradowych czy festiwalowych. Zapraszamy Was do krótkiej rozmowy z zespołem, w której przedstawiamy plany i wizję na rok 2024!

Robert:Witamy w 2024 roku!  Za nami rok, który był bardzo niezwykły! Zrealizowaliśmy szereg projektów telewizyjnych dla stacji Polsat, wspólnie graliśmy z WOŚP, wystąpiliśmy na festiwalach oraz w pierwszej reklamie telewizyjnej, a to nie wszystko!

 

Michał: Prowadziliśmy Mazurską Noc kabaretową, wystąpiliśmy po raz pierwszy na Pol’and’Rock festiwalu i wróciliśmy do Polskich Nocy kabaretowych. Bardzo Wam dziękujemy za niesamowite przyjęcie!

 

Paranienormalni Pol'and'rock
Fot. Lucyna Lewandowska

Jarek: Ponieważ przed nami nowy rok, chcielibyśmy Wam życzyć wszystkiego co najlepsze. Dużo szczęścia i jeszcze więcej miłości. Przy okazji chcemy zaprosić Was na pewne niespodzianki!

 

Robert: Nowy rok to nowe wyzwania! Michał będzie mógł spełnić swoje największe marzenie o teatrze. Będzie go trochę mniej w kabarecie, ale marzenie to marzenie!

 

Michał: Tak! Poprosiłem chłopaków o trochę wolnego. Dali mi trochę wolnego więc wystąpie w spektaklu Szalone Nożyczki, na co serdecznie zapraszam. Dodatkowo zapraszam na SuperProdukcję czyli kręcimy Krzyżaków! Napisałem ten spektakl, wyreżyserowałem i czasami będę się pojawiał na scenie. Będziecie mnie mogli też zobaczyć na Polskich Nocach Kabaretowych! Gdzie wystąpię w ramach kabaretu Paranienormalni.

 

Jarek: Pojawimy się tez jako kabaret Paranienormalni z premierowym programem 2024 w składzie: Robert Motyka, Jarek Pająk i Rafał Kadłubki!

 

Zapraszamy Was serdecznie na naszą trasę 2024 oraz na Polskie Noce Kabaretowe oraz na projekty realizowane przez Michała!

Polska Noc Kabaretowa 2024
Polska Noc Kabaretowa 2024
Trasa Kabaretu Paranienormalni 2024
Trasa Kabaretu Paranienormalni 2024