TV Polsat, Środa 21:10 – “Kabaret na dobry wieczór – Paranienormalni Show”

TV Polsat, Środa 21:10 – “Kabaret na dobry wieczór – Paranienormalni Show”

Z okazji jubileuszu 15-lecia Paranienormalni zapraszają widzów na specjalny cykl programów z udziałem najlepszych polskich kabaretów i zaproszonych gwiazd. Każdy odcinek prowadzi gość specjalny. Gospodarzem pierwszego odcinka będzie Krzysztof Ibisz.

 Kabaret Paranienormalni od piętnastu lat bacznie obserwuje zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, a także relacje damsko-męskie. Przez ten czas artyści wykreowali wiele kultowych postaci, jak Mariolka, Dzadek czy Dotkor Prozak, które pokochali widzowie. W programie największe hity formacji z udziałem znakomitych gości, ale nie tylko

Każdy odcinek programu prowadzi inny, wyjątkowy gospodarz. Na początek w tej roli prezenter Polsatu, Krzysztof Ibisz. Zobaczymy także przebojowy skecz Kabaretu Ani Mru-Mru “Badanie słuchu”. Gościnnie wystąpi również Pan Li – najlepszy iluzjonista świata, a w niecodziennej roli na scenie pojawi się… Anita Włodarczyk.

Premierowe odcinki “Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show” w środy o godz. 21:10 w (od 2 września 2020 roku) w Telewizji Polsat.