Instagram Youtube
Facebook

Paranienormalni

Poznajmy się lepiej

Kabaret Paranienormalni - Trasa

 

Paranienormalni – „Bez Znieczulenia”

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia.

15 lat to trudny wiek, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. A co robi 15-latek kiedy jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! J

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte, w artyście budzi się wena.

„Bez znieczulenia” to najnowszy program Kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe postaci i ich historie.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie mieszankę nie tylko pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze: czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia” to najlepsza szczepionka na wirusa gorszego nastroju!


Kup bilet
  • Data:

    19-09-2021

  • Godzina:

    15:30

Kabaret Paranienormalni – „Bez Znieczulenia” – Czechowice – Dziedzice

Miejski Dom Kultury - Czechowice-Dziedzice ul. Niepodległości 42, 43-502 Czechowice-Dziedzice