Casting

 

Prześlij 90 sekundową prezentację wideo (maksymalny rozmiar 200MB) plik w formacie avi, mov, wmv, mpg, mpg2, mpeg, mp4 lub 3gp.


 

Regulamin castingu

1. Użytkownik przesyłając za pomocą formularza na stronie kabaretu Paranienormalni  materiał filmowy, wyraża zgodę na nieodpłatną, nieograniczoną czasowo i terytorialnie publikację tego materiału (w całości, albo wybranych fragmentach) w mediach społecznościowych, telewizji satelitarnej, naziemnej i internetowej, oraz kanału na Youtube kabaretu Paranienormalni.

2. Przesyłając materiał filmowy, Użytkownik oświadcza, że:

a) ma pełne prawo do dysponowania filmem, oraz że przysługują mu autorskie prawa majątkowe do tego materiału, które nie są ograniczone na rzecz osoby trzeciej.

b) informacja zawarta w przesłanym materiale Użytkownika jest prawdziwa i nie wprowadza nikogo w błąd.

3. Użytkownik oświadcza, iż osoby utrwalone w materiale filmowym, których zgoda jest konieczna do ich publikacji, wyraziły zgodę na publikację swojego wizerunku.

4. Użytkownik przesyłając  materiał filmowy, ponosi pełną odpowiedzialność za zawarte w nich treści oraz za ewentualne naruszenie praw osób trzecich.

5. Wszelkie dane osobowe, wizerunek na fotografiach i inne informacje podane w formularzu użytkownik przekazuje w sposób dobrowolny oraz wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez organizatora castingu.

6. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi uczestnikami castingu.

7. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 kwietnia 2018.