MY BLOG

Our Passion leads to design, design leads to performance, performance leads to success. We believe that apps and websites should not only be eyecatching but actually provide a great user experience that users will remember.

Paranienormalni poprowadzą 21. Mazurską Noc Kabaretową. Transmisja w Polsacie

  • 08 maja
  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Paranienormalni poprowadzą 21. Mazurską Noc Kabaretową. Transmisja w Polsacie została wyłączona

Kochani, już 7 lipca na scenie Amfiteatru w Mrągowie odbędzie się 21. Mazurska Noc Kabaretowa „Mazurska jest kobietą!”. To wspaniałe wydarzenie będziecie mogli oglądać nie tylko na żywo, ale także za pośrednictwem stacji POLSAT.

Obiecujemy, że tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, gdyż to my – Paranienormalni – doznamy zaszczytu jej poprowadzenia 🙂  Zaprezentujemy też nasz nowy skecz. To będzie petarda.

W magiczny kabaretowy świat zaproszą nas ponadto: kabaret Ani Mru-Mru, Neo-nówka, Fifarafa, Kałasznikof, Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Ola Szwed, Olga Łasak oraz Laureaci 35. PAKI

A wszystko w znakomitej oprawie muzycznej przygotowanej przez Marcina Partykę z zespołem The Jobers oraz zespół Żarówki.

Czekamy na WAS!