MY BLOG

Our Passion leads to design, design leads to performance, performance leads to success. We believe that apps and websites should not only be eyecatching but actually provide a great user experience that users will remember.

Kabaret na żywo według Paranienormalnych – podziękowanie

  • 21 listopada
  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Kabaret na żywo według Paranienormalnych – podziękowanie została wyłączona

Za nami jesienna przygoda z programem „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”. Przez kilka tygodni bawiliśmy się wspólnie z Wami pokazując w krzywym zwierciadle typowe dla nas, Polaków zachowania. Śmialiśmy się z kuchni, służby zdrowia, wojska, sportu czy telewizji. Gościliśmy wspaniałych artystów, jak:  Katarzyna  Bujakiewicz, Aleksandra Szwed, Tamara Arciuch, Michał Czernecki, Bartosz Kasprzykowski, Tomasz Oświęciński czy Michał Szpak. W poszczególnych odcinkach wystąpili uwielbiani przez Was zawodowcy od śmiechu m.in.: Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Katarzyna Pakosińska, Kabarety: Jurki, Kabaret Młodych Panów, Ani Mru-Mru, Chyba, Nowaki, Chatelet, Grupa MoCarta czy Łowcy.b.

Pragniemy podziękować Państwu za wspólnie spędzone niedziele przed ekranem. Za to, że byliście z nami co tydzień i śmialiście się razem z nami. To był okres bardzo wytężonej pracy dla naszego zespołu, ale możemy śmiało powiedzieć, ze nie tylko daliśmy radę… ale z udziałem wszystkich Artystów, którzy wystąpili w naszym programie, zrobiliśmy kawał fantastycznej roboty.

Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na występach w całej Polsce!

Robert, Michał, Rafał, czyli Kabaret Paranienormalni

Fot. Magdalena Tasarz