MY BLOG

Our Passion leads to design, design leads to performance, performance leads to success. We believe that apps and websites should not only be eyecatching but actually provide a great user experience that users will remember.

„Kabaret na żywo według Paranienormalnych” wystartował

  • 14 września
  • Aktualności
  • Możliwość komentowania „Kabaret na żywo według Paranienormalnych” wystartował została wyłączona

Powrócił „Kabaret na żywo” w telewizji POLSAT. W nowej, nieco zmienionej formule stałym gospodarzem kolejnych odcinków programu jesteśmy my, Paranienormalni. Zapraszamy do studia nie tylko kolegów po fachu, lecz także znanych aktorów. W pierwszym odcinku pojawili się m.in. Michał Czernecki, Kabaret pod Wyrwigroszem, Łowcy.B, Kabaret Czesuaf czy Kabaret na Koniec Świata. Mamy nadzieję, że pierwszy odcinek programu „Kabaret na żywo według Paranienormalnych” rozśmieszył Was do łez!

Na scenie nie zabrakło Zygmunta Warszykońskiego (w tej roli niezawodny Michal Czernecki), który tym razem robi nie lada karierę w mediach. Michał Wójcik i Bartosz Gajda dokonali „Napadu na szkołę”. Kabaret pod Wyrwigroszem zaprezentował skecz „Moja osiemnastka”.

Andrzej Kozłowski z Kabaretu pod Wyrwigroszem i Olga Łasak z Kabaretu Czesuaf powitali publiczność utworem „Szkolny czas”.

Łowcy.B zaprezentowali skecz „Zabawa w chowanego”.
Kabaret Czesuaf pokazał, jak rodacy spędzają „Wolną niedzielę”.
Na scenie pojawił się także Kabaret na Koniec Świata. W skeczu „Rada pedagogiczna – wagary” to uczniowie zaczęli oceniać nauczycieli.

Kolejne odcinki w niedzielne wieczory w Telewizji POLSAT.