MY BLOG

Our Passion leads to design, design leads to performance, performance leads to success. We believe that apps and websites should not only be eyecatching but actually provide a great user experience that users will remember.

Zmiany

  • 08 stycznia
  • Aktualności
  • Możliwość komentowania Zmiany została wyłączona

Kochani !
Czujemy się zobligowani, aby powiadomić Was, iż z dniem 18.12.2017 roku,nasz kolega, Igor Kwiatkowski, opuszcza szeregi Paranienormalnych, aby rozpocząć solową drogę kariery. Dziękujemy Igorowi za 13 lat fantastycznej współpracy, za to, że przez te wszystkie lata był nam przyjacielem i bratem,oraz współtwórcą niesamowitej przygody, jaką jest ta grupa kabaretowa. Razem z Igorem przeszliśmy długą drogę, która wiele nas nauczyła, dała mnóstwo satysfakcji oraz pozwoliła na realizację pasji i marzeń. Zagraliśmy razem dla setek tysięcy ludzi niezliczoną ilość występów, powołaliśmy do życia postaci, które pozostaną w pamięci fanów na zawsze. Ale czas najwyższy, aby Mariolka, Kryspin i Balcerzak, odeszli na zasłużoną emeryturę.
Igorowi zaś życzymy samych sukcesów i spełnienia zawodowego, oraz trzymamy mocno kciuki za nowe, solowe realizacje.
Jednocześnie chcemy poinformować naszych fanów, iż kabaret Paranienormalni zawiesza swoją działalności na jakiś czas. Mamy nadzieję wrócić do Was jak najszybciej, w nowej odsłonie, z nowym materiałem i ogromnym pokładem energii. Do zobaczenia.